PARDOŠANA Villa, Paracuru, Ceará, Brazil, Avenida Geraldo Ciriaco 851

PARDOŠANA - Cod. 35800

  • Tips: Villa
  • Platība: 3000 m²
  • Istabu skaits: 21
  • Stavs: 1
  • Celtniecības stāvoklis: New building

Pārdodu villa ar baseinu, dārzu un 8 vasarnīcām Brazīlijā. PERFECT

Lieliska iespēja Brazīlijā Paracuru, klusā pilsētiņā pie Atlantijas okeāna, kas visā pasaulē ir slavena ar to, ka ir viena no labākajām vietām, kur nodarboties ar kaitbordu. Šeit, kur pavasarī ir 365 dienas gadā, es pārdodu savu villu ar peldbaseinu un astoņām vasarnīcām, kuras pašlaik tiek izmantotas kā B & B, visu iegremdējot milzīgā labiekārtotā dārzā ar augiem, ziediem un tropiskiem augļiem. Zemes platība ir 3000 kvadrātmetri, tā tiek regulāri reģistrēta zemesgrāmatā, un tāpēc tai ir "matricola" jeb neaizstājams dokuments zemes vai mājas pirkšanai Brazīlijā (skat. Fotoattēlu).

Ieejot no galvenās ieejas ar motorizētām durvīm, jūs šķērsojat pirmo lielo dārzu, ko apdzīvo tropiskie augi, un nonākat galvenajā mājā. Mājas izmēri ir 250 kvadrātmetri, tā visa atrodas pirmajā stāvā, ir ģeogrāfiski pakļauta austrumiem, lai visu dienu varētu saņemt pastāvīgā vēja pūtī, kas jūrā pūtīs. Tas ļauj ļoti patīkamai dabiskai mājas ventilācijai gan dienā, gan naktī. Mājā ir 3 apartamenti (guļamistaba ar privātu vannas istabu), liela viesistaba, virtuve, veļas mazgāšanas telpa aizmugurē un milzīga veranda, kas savieno māju ar baseinu.
Atpūtas telpa un komplekti var sazināties ar verandu un baseinu caur lielajām koka durvīm / logiem, kas atveras kā grāmata, radot skaistu atklātas telpas efektu, unikālu un aizraujošu vidi. Zem verandas ir arī ļoti labi aprīkots grila stūrītis.

Baseins atrodas mājas verandas priekšā un tajā var ietilpt 100 000 litru ūdens, izmēri ir 6 metri x 12 metri ar nemainīgu 1,50 metru dziļumu. Baseinā ir apgaismojums nakts apgaismojumam, kā arī motorizēta ūdens filtrēšanas sistēma. Ir izveidota virtuve pie baseina ar grilu, kas šobrīd tiek rezervēta viesiem, kuri uzturas vasarnīcās. Šī mazā struktūra ir pilnīgi neatkarīga no mājas, un tajā ir arī sociālā vannas istaba.

Kotedžas ir astoņas, un šobrīd šīs naktsmītnes tiek iznomātas tūristiem no visas Eiropas, kuri ierodas Paracuru, lai nodarbotos ar kaitbordu. Katras vasarnīcas lielums ir aptuveni 30 kvadrātmetri, kopumā apmēram 240 kvadrātmetri, katrai no tām ir atsevišķa ieeja, privāta veranda, privāta vannas istaba, divvietīga guļamistaba. Dažiem ir gaisa kondicionieris, citiem - griestu ventilatori, apdare ir vienkārša, bet kvalitatīva, un to galvenā iezīme ir komforts. Jūs varat atrast apstiprinājumu tam, kas tika teikts tiešsaistes pārskatos, kurus klienti atstāja mūsu B&B.

Īpašumā ir 2 dziļas akas, kas ir pietiekamas ikdienas ūdens patēriņam visa gada garumā, 3 atsevišķas elektropārvades līnijas (viena mājai un otra vasarnīcām), lai izvairītos no tīkla pārslodzes ar sekojošu elektrības padevi, 3 hidrauliskās līnijas (viena paredzēta māja, viena baseinam, otra vasarnīcām). Zemes beigu daļā mums ir arī otrā ieeja. Zemes robežas sienas ir aptuveni 2,50 metru augstas, un tur ir jaunākās paaudzes video novērošanas sistēma ar 10 infrasarkanajām HD videokamerām.

Māja atrodas uz vienas no vissvarīgākajām Paracuru ielām (tātad nav nekādu blakusceļu vai ielu tumsā), apkārtne ir ļoti klusa un vienmēr ir labi vēdināta, centrs un pludmales atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu, un tas ir lieliski vērtību, jo nakts vidū nav tik vienkārši gulēt, jo tiek sajauktas nebeidzamas ballītes vai skaļi notikumi, pat šajā gadījumā mūsu klientu atsauksmes runā paši par sevi.

Mans vārds ir Carlo, es esmu īpašnieks, pārdodu bez aģentūrām vai starpniekiem, un jūs varat sazināties ar mani bez jebkādiem jautājumiem.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB